Fałszywe analizy DNA

Fałszywe analizy DNA


Te dwie informacje jakie okazały się właśnie na łamach naukowych periodyków nie wydają się na pierwszy rzut oka niczym nadzwyczajnym. Co więcej zdają się nie mieć ze sobą wiele wspólnego

Przy bliższej analizie otwierają nam jednak wgląd w całkiem nowe aspekty genetyki i potwierdzają te tezy, jakie już wielokrotnie postulowałem.

W pierwszym artykule chodzi o ciekawą obserwacje dokonaną przez Vincenta C. T. Hanlona,
Sarah P. Otto i Sally N. Aitken.


Naukowcy ci wpadli na niecodzienny pomysł sprawdzenia tego, czy występują różnice genetyczne pomiędzy DNA z komórek drzewa z początkowego okresu jego życia a DNA komórek powstałych współcześnie.

To pytanie tylko z pozoru wydaje się niewinne.

W gruncie rzeczy jest ono wyzwaniem dla obowiązującej w biologii doktryny o niezmienności cech genetycznych w trakcie życia organizmu. Wprawdzie dopuszcza się istnienie zmienności ekspresji genów, ale w zasadzie zmiany genetyczne, pomijając zmiany chorobotwórcze, są negowane.
Tak więc postawienie takiego pytania jest już samo z siebie wyzwaniem dla kontrolującej naukę mafii.

Do eksperymentu wybrano świerki Sitka w wieku 220 do 500 lat i stwierdzono, że DNA tych komórek, mimo że należących do tego samego organizmu, może się różnić w około 100 tys. miejsc.

Jest to zaskakująco wysoki stopień mutacji i w ramach obowiązujących teorii niewytłumaczalny.

Oczywiście i w tym wypadku naukowcy znaleźli wykręt, który nie podważa całkowicie fundamentów obowiązujących w nauce.

Niestety nie jest tak całkiem koszerne podejście, bo odwołuje się do idei znienawidzonego przez współczesną naukę rosyjskiego naukowca Łysenki.

Wprawdzie wiele tez Łysenki nie znalazło potwierdzenia, ale zasadnicza idea sprowadzająca się do tego, że organizmy są w stanie przekazać swoje nowo-powstałe cechy na kolejne pokolenie, okazała się nie tylko trafna, ale w ostatnich latach stała się najbardziej płodną ścieżką genetyki, otwierając przed nauką nieznane wcześniej horyzonty.

Wyniki zaprezentowane w powyższym artykule zostały zinterpretowane jako efekt tzw. somatycznych mutacji. Taka interpretacja jest wprawdzie niewykluczona, ale w tym przypadku w znacznej części fałszywa.

Dlaczego tak jest, w zrozumieniu tego pomoże nam kolejny artykuł. Ukazał się on na łamach periodyku „Nature”, czołowego czasopisma blokującego rozwój nauki w świecie.


Ceny na czytanie artykułów naukowych są tak horrendalne, ze normalny człowiek nie może sobie na to pozwolić. I oto właśnie chodzi. Nauka ma pozostać hermetycznie zamknięta przed ciekawością plebsu. Jeszcze by się okazało, ze ten nie chce uwierzyć w te ich bajki na słowo i żąda twardych dowodów.

Skorzystajmy więc z innych źródeł, z których możemy się dowiedzieć, że chodzi w tym przypadku o znalezisko najstarszych szczątków Homo sapiens w Europie.


Sensacja polega na tym, że ich wiek oszacowano na 210 tys lat, a tym samym są czterokrotnie starsze niż dotychczas przyjmowany wiek pojawienia się Homo sapiens w Europie.

Ciekawe jest jeszcze to, że w kompleksie jaskiń Apidima na Peloponezie znaleziono również inne szczątki ludzkie i te należały do Neandertalczyka żyjącego przed 170 tys. lat.

Te dwa znaleziska trudno jest wytłumaczyć, bo trzeba by założyć, że Homo sapiens pojawił się w Europie znacznie wcześniej niż w innych miejscach na kuli ziemskiej, aby następnie zniknąć z Europy na 150 tys. lat, ustępując miejsca Neandertalczykowi.

Taka interpretacja jest psychologicznie ciężka do akceptacji, bo podważa wyższość człowieka współczesnego nad Neandertalczykiem.

Oczywiście nie ma w tym znalezisku nic nadzwyczajnego, jeśli uwzględnić tę interpretację ewolucji, jaką już przedstawiłem w moich wcześniejszych artykułach.Również i omawiane znalezisko potwierdza moje tezy.

Jeśli spojrzymy na przebieg zjawisk klimatycznych w tamtych czasach to stwierdzimy, że ten tak zwany Homo sapiens żył w okresie interglacjalnym, a konkretnie o okresie interstadiału lubawskiego.Neandertalczyk natomiast żył w okresie kolejnego spadku temperatury i wzrostu zasięgu lądolodu w stadiale Warty.


Te zmiany klimatyczne są związane z drastycznymi zmianami poziomu Tła Grawitacyjnego, co powoduje wykształcenie się rożnych form morfologicznych człowieka.


To że w badaniach genetycznych nie znajdujemy potwierdzenia tej jedności wynika z tego, że metody badan genetycznych są niewłaściwe i fałszują rzeczywista budowę naszego DNA.

W trakcie maszynowej replikacji kopalnego DNA dochodzi do podmiany poszczególnych nukleotydów, na skutek różnic w wielkości współczesnych i kopalnych atomów.

To zjawisko potwierdza nam omówiony na początku artykuł o genetyce drzew.

Również tam występuje to zjawisko i tzw. mutacje są w znacznej większości tylko wynikiem niedokładności metod replikacji DNA.

W rzeczywistości człowiek współczesny i neandertalczyk są jednym i tym samym gatunkiem, a współcześni Europejczycy bezpośrednimi potomkami Neandertalczyków.11 komentarzy:

 1. Już kiedyś miałem spytać , skąd wzięli się ludzie? Ameba i ewolucja,kosmici a może księga rodzaju.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba autor wierzy, że życie ewoluowało we wnętrzu Ziemi, bo tam jest dużo związków węgla, oraz ropa naftowa.
   https://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2013/11/o-pochodzeniu-zycia-na-ziemi.html

   Usuń
 2. Jeśli uczelnia nie wykupiła nam dostępu to na stronie Nature znajdujemy kod DOI artykułu, czyli "10.1038/s41586-019-1376-z".
  Wchodzimy na sci-hub(kropka)tw. Wpisujemy ten kod. Dostajemy artykuł. Modlimy się do Boga by wybaczył nam piractwo.

  Jeśli chodzi ze metody odczytywania DNA są nie poprawne, to jest coś takiego jak "Dark DNA". DNA które nie jest wykrywalne przy pomocy dzisiejszych metod, ale naukowcy wierzą, że ono istnieje bo znajdują białka które ono koduje.

  Jeśli chodzi o mutacje. To NASA trzymało jednego klona w niższej grawitacji (+siła odśrodkowa na orbicie), a innego w Ziemskiej.
  Później ukazały się artykuły że klon zmutował. Artykuł "Eksperyment NASA na bliźniakach. Kosmos zmienił działanie 7 procent genów" i podobne.
  Chyba jednak w końcu stwierdzili że mutacje to rzecz normalna i nie ma się czym przejmować.
  Doktor Jan Pająk tez chyba ma coś takiego jak tło grawitacyjne, tylko u niego to raczej przypomina eter.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak polemizować merytorycznie z kimś kto używa sformułowania „naukowcy wierzą” - ad Jacek K A jeśli tacy naukowcy istnieją to w oczywisty sposób pozwazaja swój autorytet Prawdę mówiąc z doświadczenia wiemy ze większość z tzw akademickich naukowców można niestety zaliczyć do wspomnianej kat

  OdpowiedzUsuń
 4. @Jacek,
  no chyba nie chce mi Pan wmówić, ze nauka nie jest zbiorem kłamstw, których udowodnienie zostawiamy przyszłym pokoleniom.

  OdpowiedzUsuń
 5. W książce Mary Baker Eddy taki dysonans poznawczy jest jak najbardziej wytlomaczalny ale tam nauka jest rozumiana w zgoła inny sposób
  Tam autorytet boski jest niepodważalny a trudność polega na jego akceptacji
  W nauce ludzkiej błądzić jest rzeczą normalną a stan tej dziedziny odzwierciedla tylko stan naszej świadomości ogólnej na drodze do wiedzy pelnej

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem, czy dobrze rozumuję, bo nie znam dokładnie procesu maszynowej replikacji dna, ale jak bym to robił, to przeprowadził bym badanie wielokrotnie, aby wyeliminować nieuniknione błędy, więc, proszę wybaczyć, nie bardzo sobie wyobrażam powtarzalność błędów przy tym procesie; być może jest inna przyczyna, której nie znamy, bo teza wydaje się sensowna. Pozdrawiam i czekam na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się, bo matryca do replikacji, czyli kopalne DNA, jest zawsze takie same. Obecnie używana metoda nie nadaje sie po prostu do tych celów i produkuje bezsensowne rezultaty.

   Usuń
 7. 24 stycznia 2019 r. ukazał się taki oto artykuł dr. Mariusza Kowalskiego
  Już wiadomo skąd pochodzą Polacy! „Jesteśmy potomkami potężnego ludu ze „śródziemnego oceanu”
  https://nczas.com/2019/01/24/juz-wiadomo-skad-pochodza-polacy-jestesmy-potomkami-poteznego-ludu-ze-srodziemnego-oceanu/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W uzupełnieniu.
   Wirtualna Polska uznała ten link za spam!!!???

   Usuń
 8. W Ameryce: mumie o blond / rudych niebieskich oczach
  https://twitter.com/RealEyeTheSpy/status/1163566182902853633

  OdpowiedzUsuń

Translate

Szukaj na tym blogu